Vybavení

Kapacita roubenek

V každé ze dvou roubenek ve Stříbrnicích se nachází dva zrcadlové apartmány se samostatnými vchody. V každém apartmánu jsou 4 lůžka v podkroví + 2 lůžka na rozkládací sedačce v obytné kuchyni. Celková kapacita ubytování je 24 lůžek.

Uložili jsme na WEB půdorysy roubenek, aby jste získali co nejlepší informace o ubytování.

Půdorys roubenky 1.NP: Roubenka_1NP

Půdorys roubenky podkroví: Roubenka_2NP

Vybavení interiéru

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyňskou linku s varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou, kávovarem Nespresso na kapsle, dále je k dispozici mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. V obývacím pokoji jsou jídelní a konferenční stůl, krbová kamna na dřevo a rozkládací sedací souprava. Ložnice v podkroví je obložená dřevem a jsou tu připravena 4 plnohodnotná lůžka. Dále jsou k dispozici úložné prostory a komody. Koupelna s WC je vytápěna podlahovým topením, dále je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, žebříkem na ručníky a pračkou. Předsíň je vybavena podlahovým topením a elektrickým žebříkem na vysoušení lyžařské obuvi.

V rámci ubytování je k dispozici televize s DVB-T2 příjmem a s možností připojení na WIFI. U každého apartmánu je venkovní posezení s grilem.

Povlečení, prostěradla  a ručníky nejsou součástí vybavení chalupy.

Vytápění: přímotopy, podlahové topení v předsíni a koupelně, elektrický koupelnový radiátor, elektrický vysoušeč bot v předsíni a krbová kamna.

Roubenky jsou vybaveny moderním řídicím systémem. Návod k ovládání topení uveden zde: navod_topeni

Návod k ovladači u vchodu uveden zde: navod_vchod

Kombinovaná finská saunovací grillkota

je grilovací domek v tradičním severském stylu. Nabízí suché, teplé a útulné místo pro grilování a saunování v jakémkoli počasí. Už nikdy Vám déšť nepřekazí dlouho plánované posezení s přáteli či rodinou. Díky stěnám z masivní severské borovice můžete grilovat, i když za okny zrovna prší nebo padá sníh. Navíc je finská GRILLKOTA netypickým a u nás málo známým druhem sauny. Pro grilování používejte VÝHRADNĚ dřevěné uhlí či grilovací brikety.

Návod k rezervačnímu systému sauny uveden zde: navod_kota

Doprava, parkování

Dostupnost autem, parkování u objektu.

V zimě v případě velkého množství sněhu budou nutné sněhové řetězy. Do obce je zavedena pravidelná autobusová doprava, vlaková stanice je asi 3km ve Starém Městě pod Sněžníkem.

Okolí a služby

Ve 300m vzdálené restauraci U Kampů (tel. +420 731 109 292) lze domluvit stravování, další restaurace Štvanice (tel. +420 733 641 278) vzdálená 400m taktéž poskytuje možnost stravování. Ve Stříbrnicích bude letos první zimu v provozu jedna z nejmodernějších lanovek v České Republice. 6-ti sedačková lanovka Doppelmayr. Sjezdovka ze Stříbrnic byla letos kompletně upravena a rozšířena. Nově bylo instalováno zasněžování.  Dále je zde spousta značených turistických cest, vynikající podmínky pro běžecké lyžování, rolbou upravované stopy. Cca 5km hraniční přechod do Polska (nákupy, koupání, lyžování, lázně, Medvědí jeskyně).

Areál Kraličák poskytuje bikecentrum, koloběžky, summertubing, horské trojkolky, rozhlednu, vyjížďky na koních, rybaření, segway a paddleboardy.